Sekreterlik Hizmeti Nedir?

Sanal ofis ve Hazır ofis hizmetleri ile birlikte alınan sekreterlik hizmeti
Sanal ofis ve Hazır ofis ile birlikte alınan sekreterlik hizmeti
Sanal ofis veya hazır ofis seçmenizin en büyük sebeplerinden biri, bir çok firma tarafından verilen ücretsiz profesyonel sekreterlik hizmetidir. Peki neden ücretsiz diye şu anda soruyor olabilirsiniz. Başlıkta da belirtildiği gibi bu dediklerim sadece sanal ofis ve hazır ofis paketlerinden biri alındığında geçerli yani sadece adres veyahut sadece sekreterlik gibi özellikler aslında bir paket değildir. Tekil olarak hizmetin kendisidir. Nerede kalmıştık… Bu hizmet ile beraber OfisWeb ve aynı sektörde yer alan diğer firmalar size isteğiniz dahilinde herhangi bir sabit hat yada 850’li hat tanımlayacaklar. Sizlerde bundan sonraki süreçte bu numarayı iş numaranız olarak kullanacaksınız. Telefonlarınız çaldığında sizin müşterilerinizin aradığını bilen özel eğitimli sekreteriniz. Sizin durumunuzu bilir müşterileriniz ile durumunuza göre konuşur. Siz gün içerisinde müsait olmuyor iseniz müşterilerinizin notunu alır size iletir. Aynı şekilde gün sonu aramalarınızın bir raporunu size iletir. Size isteyen birimi oldu dert etmeyin bu tarz durumlarda firmalar tabii ki kuruluşunuzda kim yetkili ise o kişiye telefonu yönlendirme yolu ile cep telefonunuza aktarırlar. Bu tarz aktarma durumları sistem tarafından kayıt edilir ve yönlendirme kapsamında tarafınıza faturalandırılır. Hazır ofisler için bunlara ek olarak gelen müşterilerin sekreterya tarafından karşılanır. Görüşme veya toplantı odalarına geçişleri yapılır. Bu şekilde bir sekreterlik hizmeti için bünyenize almak isteyeceğiniz bir elemanın size aylık getireceği masrafları hesaplarsanız. Sanal ofis ve hazır ofis hizmeti ile birlikte bu hizmeti kıyaslanamayacak ucuzlukta sahip olmanız yüksek bir kar oranını da size kazandıracaktır.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

  1. SLOT diyor ki:

    PG SLOT, the most attractive online slots game that is number one in the slot game industry in Thailand Which is very popular among the slot players in Thailand. PGSLOT consumes up to 70% of the slot game market percentage from all slot players in Thailand, which the new PG slots website is hot like COOKIESLOT of We are another website that takes care of and provides a full range of PG slot game camps. You can be confident that your PG slots game will never be the same again. Support for mobile slot games, including a full-featured slot play application fome123

  2. crork diyor ki:

    Thanks for any other excellent article. The place else may just anybody get that kind of info in such an ideal way of writing? I have a presentation next week, and I’m on the look for such info.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
×