SANAL SEKRETERLİK HİZMETİ

Sanal sekreterlik hizmeti, ister ofiste, ister dışarda veya evden çalışan olun, işiniz ile alakalı tüm telefonlarınızı canlı sekreterler tarafından karşılandığı bir hizmettir.

 OfisWeb Sanal sekreterlik hizmeti ile hiçbir telefon cevapsız kalmayacak. Arayanları sekreterimiz bilgilendirilecek ve talebiniz doğrultusun da gsm numaranıza aktararak görüşmenizi sağlayacaktır. Görüşmeye müsait olmadığınız anlarda ise müşteri talepleri alıp size rapor ediyoruz. Ayrıca sekreterlik hizmeti ile birlikte, Kozyatağı Ar plazadaki adresimizi web sitenizde, kartvizitlerinizde pazarlama adresi olarak kullanabilirsiniz .Sanal ofis ve Hazır ofis müşterilerimiz ise bu hizmetten ücretsiz yararlanabiliyor.

Ayrıca çağrılarınızı paylaşacağımız panelimizden kullanıcı adı ve şifreniz ile takip edebilirsiniz.

Üstelik sekreterlik hizmetinden yararlanmak için taahhüt içeren sözleşmeler ile yıllara aylara bağlı kalmanızı talep etmiyoruz.


Sanal Sekreterlik

NEDEN SANAL SEKRETERLİK ?

Hepimiz işimiz ile alakalı telefonların kurumsal kimliğimiz ve saygınlığımız için profesyonel bir şekilde cevaplanmasını isteriz.

Telefon cevaplama konusu sizin için yeni nesil çalışma koşullarına uygunluk göstermiyorsa ve telefon hizmeti ile alakalı personel maliyetlerine katlanmak istemiyorsanız.

   OfisWeb sanal sekreterlik uygulamamız tam size göre.!

SANAL SEKRETERLİK NASIL ÇALIŞIR ?

OfisWeb Sanal Sekreterlik Hizmeti ile size ait yeni yerel hat tahsisi yapıyoruz.  Aktif bir yerel numaranız var ise numaranızı santralimize taşıyarak ta bu hizmetten  yararlanabilirsiniz. Numaranız taşındıktan sonra veya yeni hattın aktif olması ile birlikte gelen çağrılar bizim tarafımızdan firma isminiz ile cevaplanır.

Hattınıza müzikli karşılama anonsu  ve departman dahili kodları ekleyebiliriz.

Alacağınız, numara 216 -212- veya 0850 ile başlayabilir bu tamamen size kalmış. 

KİMLER  KULLANABİLİR ?

Sanal sekreterlik hizmetimizden, her sektörden telefon kullanmak zorunda olan veya telefon kullanmak isteyenler. Ayrıca maliyetleri düşünenler ve firmasına prestij katmak isteyen herkes faydalanabilir.

Şirketiniz için sekreter bulundurmak ve personel maliyeti ile telefon maliyetlerine katlanmak zorunda değilsiniz.

OfisWeb, sanal sekreterlik hizmeti ile canlı sekreterlerimiz telefonlarınız düşündüğünüzden de iyi karşılayacak.

NELERE ÖNEM VERİYORUZ ?

OfisWeb olarak önceliğimiz sizi rahat ettirmek ve tüm enerjinizi  işinize harcamanızı sağlamak.! Siz değerli müşterilerimize verimli ve konforlu çalışma alanları. Ayrıca kusursuz müşteri hizmetleri sunuyoruz. Bununla birlikte yaratıcılığınızın ön plana çıkması ve yeni fikirler ile işinize güç katmanızı önemsiyoruz. Bununla birlikte,

  • Şirketinize prestij katmak ve çağrılarınızın profesyonelce yönetilmesi için.
  • Maliyet ve zamandan tasarruf etmek için.

OfisWeb Sanal sekreterlik hizmetimiz ile hemen tanışın!

Bilgi almak ve hızla başlamak için bize 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz…