Sanal Ofis Anadolu Yakası Kozyatağı Lokasyonu

sekreterlik hizmeti

İstanbul anadolu yakasında merkezi lokasyonda bulunan kozyatağı sanal ofis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Merhaba, sevgili okurlarımız kısa bir aradan sonra tekrardan sizlere kendimizi hatırlatmamız gerekmekte. Hatta gerçek şu ki google’da sektörümüz ile ilgili hangi aramayı yaparsanız yapın karşınıza bizim gelmemiz gerekmektedir. Bulunabilirlik ve bilinirlik, marka kavramı yaratmada ve akılda kalıcılıkta fazlasıyla önemlidir. Ofis.Web.TR site adresinde direkt olarak ofis kelimesini baz aldığından aslında gözünüze hoş gelebilir fakat bu google açısından hiç de öyle değildir. Google sizin domain ile birebir uyan backlink ( tavsiye bağlantısı ) almanızı istemeyecektir. Aslında buda demek oluyorki biz içerisinde ofis olan çalışamalar yapamayacağız.

 

 

Fakat Google şirketinin bizlere devamlı hatırlattığı birşey bulunmaktadır. Bu da özgün ve bilgilendirici içerik. Şimdi biz sizlere burada verdiğimiz bilgileri bu işi senelerdir yapan a firmasından kopyalayıp buraya yapıştırarak ne yapmış oluruz. Kısa özetle google’ın gözünden 4-5 yıllık sitenin klonu çöp bir site. Müşteri gözünde yeni çıkan bir taklit hiçbir özgünlüğü farkı olmayan bir yapım.

Lafı bu kadar uzatmış iken artık konuya gelecek olursak. Sizlere farkındalık ve özgünlük katmak web dünyasındaki bilgi ve becerileri ile yola çıkmış bir firmayız. Hiçbir destek almadan zirveye ulaşmış bir firmadan danışmanlıktan kurulumun son aşamasına daha bir çok hizmetten faydalanmayı sizlerde isteyeceksiniz diye umuyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy İlçesi Kozyatağı Mahallesinde bulunan e-80 yolu üzeri olan plazamızda sizlere prestijli bir iş adresi sunmanın zevkini yaşıyor olacağız. Sizleri de bu fırsatları kaçırmamak için yanımıza davet ediyoruz.

Ataşehir ve Bostancı arasında konumlanan bu lokasyon köprü bağlantı noktası olma özelliğinide taşıyarak tam bir ulaşım üssü olma özelliğindedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
 
×