Sanal Ofis Anadolu Yakası Kozyatağı Lokasyonu

Merhaba, sevgili okurlarımız kısa bir aradan sonra tekrardan sizlere kendimizi hatırlatmamız gerekmekte. Hatta gerçek şu ki Google’da sektörümüz ile ilgili hangi aramayı yaparsanız yapın karşınıza bizim gelmemiz gerekmektedir. Bulunabilirlik ve bilinirlik, marka kavramı yaratmada ve akılda kalıcılıkta fazlasıyla önemlidir.

Ofis.Web.TR site adresinde direkt olarak ofis kelimesini baz aldığından aslında gözünüze hoş gelebilir fakat bu Google açısından hiç de öyle değildir. Google sizin domain ile birebir uyan backlink ( tavsiye bağlantısı ) almanızı istemeyecektir. Aslında buda demek oluyor ki biz içerisinde ofis olan çalışmalar yapamayacağız, Google şirketinin bizlere devamlı hatırlattığı bir şey bulunmaktadır. Bu da özgün ve bilgilendirici içerik. Şimdi biz sizlere burada verdiğimiz bilgileri bu işi senelerdir yapan a firmasından kopyalayıp buraya yapıştırarak ne yapmış oluruz. Kısa özetle Google’ın gözünden 4-5 yıllık sitenin klonu çöp bir site. Müşteri gözünde yeni çıkan bir taklit hiçbir özgünlüğü farkı olmayan bir yapım.

Lafı bu kadar uzatmış iken artık konuya gelecek olursak. Sizlere farkındalık ve özgünlük katmak web dünyasındaki bilgi ve becerileri ile yola çıkmış bir firmayız. Hiçbir destek almadan zirveye ulaşmış bir firmadan danışmanlıktan kurulumun son aşamasına daha bir çok hizmetten faydalanmayı sizler de isteyeceksiniz diye umuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy İlçesi merkezi lokasyon da bulunan Kozyatağı, Ataşehir ve Bostancı arasında köprü bağlantı noktası olma özelliği taşıyarak tam bir ulaşım üssüdür. OfisWeb Kozyatağı sanal ofis çözümleri olarak, sizlere prestijli bir iş adresi sunmanın zevkini yaşıyor olacağız. Üstelik OfisWeb ile tanıştığınızda, uzun süreli kiralama ve fiziksel bir ofise dair tüm maliyetlerden uzak personel yükü olmadan resmi bir şirket adresi, ayrıca telefonlarınıza cevap verecek ,kargo ve postalarınızı teslim alacak profesyonel bir sekreterlik hizmeti satın almış olursunuz. Sizleri de bu fırsatları kaçırmamak için OfisWeb ailesine davet ediyoruz. Sanal ofis ile her yerden çalışabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda toplantı salonlarını kullanarak müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz.

Sanal Ofislerde Gerçek Çözümler ile buluşmak dileği ile…

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3.5]
 
×