ofis-web-sanal-ofis

Paylaşımlı Ofis veya Ortak Çalışma Alanı

Üretken, dinamik aynı zamanda konforlu çalışmaktan zevk alıyorsanız, kendinizi kapalı ofiste sınırlamak istemeyip farklı çalışma gruplarının parçası olmak isterseniz paylaşımlı ofis, coworking / ortak çalışma alanı tam size göre.

Paylaşımlı ofis ya da coworking hizmetini, saatlik, günlük veya aylık paket seçeneklerinden birini alarak, seçtiğiniz masaya oturup bilgisayarınızı açar açmaz çalışmaya başlayabilir, çay veya kahve molalarıyla ortak çalışma alanının tadını çıkarabilirsiniz!

Açık ofis çalışanlarının farklılıkları sayesinde kim bilir belki de yanınızda tam da aradığınız web tasarımcı çalışıyordur. Ortak çalışma alanlarını kullanan insanların meslek grupları birbirinden çok farklı olması aslında yeni iş kuranlar ya da işini genişletmek isteyenler adına bulunmaz fırsat oluşturuyor. Paylaşımlı ofis tercih nedenleri az çok bu sebeple ortaya çıkmaktadır.

Ortak Çalışma Alanı

Paylaşımlı ofis ortamında çalışma alanı kiralayın, ortak çalışma alanı sayesinde ofisin tüm özelliklerinden tam zamanlı olarak faydalanır ancak sadece kullandığınız masanın ödemesini yaparsınız. Kalıcı masa yani sizin adınıza önceden ayırtılmış masanızı seçin veya çalışmaya geldiğiniz gün rezerve edilmemiş paylaşımlı masaları kullanın

Hemen Çalışmaya Başlayın

Kurulum gerektirmeden size ait masaya oturun ve hemen çalışmaya başlayın! hem de kişisel telefonunuz dahil olmak üzere, gerekli donanımlar hazır. Bilgisayarınızı alın gelin, hemen çalışmaya başlayın.

Neden Paylaşımlı Ofis veya Ortak Çalışma Alanı?

Eğer amacınız yeni insanlarla tanışıp işinizi geliştirmek, yeni iş ilişkileri kurmak ya da yeni iş arkadaşları kazanarak normal şartlarda yüz yüze görüşmenizin çok zor olduğu insanlarla tanışmak ise; Paylaşımlı Ofis seçenekleri mükemmel tercih olacaktır. Ayrıca Paylaşımlı Ofis tercih edenlere yeni iş kurulumlarında kurulum danışmanlığının yanında resmi iş (yasal adres) adresi gösterme hizmeti de veriliyor.

Paylaşımlı Ofis Avantajları

İstanbul Anadolu yakasının en merkezi bölgelerinden Kozyatağı metro çıkışında, serbest çalışma imkanı, modern ofis ortamı, limitsiz çay, kahve, Yüksek hızlı İnternet ve WiFi, temiz ortam, iş ağı kurma veya genişletme şansı.

Paylaşımlı ofis, aslında home ofis çalışanlara ofis deneyimi yaşatmak, genel itibari ile dışarıda çalışanlara ise randevularını ayarlayıp route planlarını hazırlarken kullanabileceği portatif model bir ofis tarzında ve daha birçok aslında tam zamanlı ofis kullanmayanlara yönelik bir uygulama olmakla birlikte ana düşünce yapısı uygun fiyatlar ile insanların düzgün bir iş hayatı yaşayabilmelerini sağlamaktır.

Her Şey Dahil Fiyatlar

Hangi planı seçmiş olursanız olun servisleri, mobilyası, yüksek hızlı interneti ve karşılama personeline sahip sekreterliği bulunan tam donanımlı çalışma alanı.

İhtiyaç Duydukça Kullanın

İhtiyacınız kadar ödeme yapın, saatlik, günlük veya aylık masa kiralayın.
İşletmenize veya projelerinize eleman sağlamanın etkin bir yolu
İş birliğine dayalı çalışma alanı

Ortak Çalışma Alanı

Sosyal ya da profesyonel ilişkilerin kurulduğu ortam
İş ağı kurmak isteyen işletmeler için idealdir
Güvenli aynı zamanda da yüksek hızlı internet

Teknoloji

Güvenli, yüksek hızlı internet altyapısı
İletişim kurulumu
Çay ve kahve makineleri

Olanaklar

Ortak mutfak
Saatlik kiralanabilir toplantı odası

Paylaşımlı Ofisin Ortak Özellikleri

Ofis temizlik ve bakım hizmetleri sunulan profesyonel çalışma ortamları
Ziyaretçilerinizi karşılayan resepsiyon görevlisi
Müşterilere göstermek için profesyonel bir adres