Ofis.Web.TR hizmetlerinin benzerlerinden en büyük farkı, kullanılan benzersiz alt yapı, güler yüzlü hizmet politikası ve teknolojk alt yapısıdır.

Daha verimli bir ofis rahatlığı, kaliteli ve kusursuz bir hizmet yanında çok daha ekonomik bir çözüm için Ofis.Web.TR’ye ulaşabilirsiniz.

ofis-web-sanal-ofis

1.Adım

Şu anda kullandığınız telefon numaralarınızı Ofis.Web.TR’ye yönlendirin veya isterseniz size yeni bir 216 / 850 alan kodlu telefon numarası tahsis edelim.

2.Adım

Size özel olarak atanacak olan sekreterinizin gelen telefonları nasıl cevaplayacağını belirleyin.

3.Adım

Gelen telefonları ve notları hangi telefon numarasına bildirelim. Ayrıca, fakslarınızı ya da e-postalarınızı hangi e-posta adresine yönlendirmemizi istersiniz?

Hepsi bu! Sizce de çok pratik değil mi? Bir kaç dakika içerisinde size özel bir sekreteriniz olabilir!

Ofis.Web.TR’nin profesyonel sekreterleri 7*24 sizin işinizin başında olacaklar! Size özel olarak atayacağımız sekreterimiz firmanız hakkında özel eğitimler alacak ve sizi arayan müşterileriniz ya da potansiyel müşterileriniz gerçekten de sizin ofisinizi aradıklarını hissedecekler. Özel sekreterleriniz gerekli durumlarda sanki yan odanızdaymışçasına telefonları size aktaracak. Sizce de kurumsal bir yapıya geçmenin tam zamanı değil mi?