Ofis.Web.Tr sekreterlik maliyetlerinizi %5’lere düşürür. Ofis.Web.Tr; hem karlı, hem saygınlıklı, hem de…

Daha Karlı!
Ofis işlerinizden sorumlu sekreter veya santral görevlileri çalıştırmak ile gelen maddi yükleri bundan sonra unutmalısınız. Bu süreçlerin denetimi, düzenlenmesi ve takibi ise Ofis.Web.Tr ile çok basit! Her şey Ofis.Web.Tr ile birlikte sizlere hazır olarak gelecek ve istediğiniz biçimde raporlara ulaşabileceksiniz. Gereksiz maliyetlerden kurtulduktan sonra şirketiniz daha karlı bir duruma gelecek. Siz de bir çok sorun ile uğraşmaksızın işinize konsantre olabileceksiniz.

Daha İtibarlı!
Müşterileriniz ile ya da potansiyel müşterileriniz ile bundan sonra ilk temas hususi sekreteriniz tarafından sağlanacak olup bunun ile birlikte bir çok aksaklık daha kıvılcımlaşmadan engellenecek ve bütün çağrılarınız profesyonel bir uslup ile karşılanıcak. Artık, çağrılarınız direk size değil, hususi asistanınıza / sekreterinize ulaşacak!

sanal-ofis-anadolu-yakasi

Daha Ulaşılabilir!
Tatillerde ya da öğle aralarında sizi arayanlar ne ile karşılaşıyor? Her vakit telefon başında mı beklemeniz gerekiyor? Ofis.Web.Tr ile birlikte; geç kalan personel ya da molaya çıkmış sekreter derdiniz olmayacak. Günün her saati müşterileriniz size ulaşabilecek. Bununla artı olarak işleriniz daha da büyüyecek!

Daha Özgür
Tatile çıktığınızda veya bir alıcıniz ile görüşmeye gittiğinizde telefonlarınıza kimse yabide veremiyor mu? Artık, telefon başında devamlı olarak beklemenize gerek kalmayacak. Özel sekreteriniz gelen bütün turrıları tarafıtlar. Eğer o anda uygun değilseniz bunu denetim eder ve uygunseniz gerekli olan bütün turrıları size yönlendirir. Ofis.Web.Tr ile hürlüğünün tadını çıkartacaksınız.

Daha Büyük!
Tüm işlerinizi evden yönetiyor ya da freelance çalışıyor olabilirsiniz. Daha yeni kurulmuş, ya da küçük bir firma da olabilirsiniz. Ama hiçbir şey sizin daha kurumsal ve profesyonel görünmenize engel teşkil edecek detaylar değildir. Ofis.Web.Tr’nin kurumsal hizmetleri ile birlikte siz de rakipleriniz karşısında bir adım öne geçebilecek ve sektörünüzde daha güçlü bir oyuncu olabileceksiniz.

Daha Profesyonel!
Profesyonel hususi sekreteriniz; iş ortaklarınızı ve müşterilerinizi kurumsal yaklaşımı ile birlikte daha ilk merhaba ile etkisi altına alabilecek. Bu sayede, ofisinizde çağrıların nasıl karşılandığını ya da karşılanıp karşılanmadığını asla dert etmeniz gerekmeyecek. Peki neden, çünkü siz ofisinizde olmasanız bile size özel olarak atadığımız hususi sekreterimiz o anda çağrılarınızı kusursuz bir biçimde karşılıyor olacaktır.

Sizce de kurumsal bir yapıya geçmenin tam vakiti değil mi?

HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN