Ofis.web.tr’yi tanıyın!

Ofis.web.tr Türkiye’nin ilk yerli sanal ofis ve hazır ofis sağlayıcısıdır. Kurulduğu 2010 yılından bu yana 1400’ü aşkın firmaya hizmet vermiştir. %100 yerli sermayeyle Türkiye’de sektör lideri olmayı hedefliyor.

Kullanıcılarına sadece çalıştıkları işe odaklanma olanağı sunan firma birçok girişimciye katkı sağlamıştır. Sadece iyi teknik altyapının başarı için yeterli olmayacağına inanan Ofis.web.tr kusursuz müşteri hizmetine oldukça önem vermektedir. Kullanıcılarının olumlu geribildirimleri de verilen bu önemin doğal sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.

Hazır ofis, sanal ofis ve toplantı salonu kiralama alanlarında hizmet veren firma Türkiye’de ve dünyadaki  girişimcilik ekosistemini, iş dünyasını yakından takip etmekte ve sürekli kendini güncellemektedir. Ofis.web.tr girişimcilere katkı sağlamak için etkinlikler düzenlemekte ve sponsorluk hizmeti vermektedir. Firma en iyi ve  en hızlı hizmeti verebilmek için kendi geliştirdiği yazılımı kullanıyor, bu sayede kusursuz ve transparan bir yönetime sahip oluyor. Ofis.web.tr yöneticileri hiyerarşiden hoşlanmıyorlar, herkese bir e-posta uzaklığındalar ve gelen tüm iletileri gerçekten kısa sürede yanıtlıyorlar.

Ofis.web.tr ülkenin kalkınmasının girişimcilikle mümkün olduğundan emin; bu nedenle girişimcilerin hayallerini gerçeğe dönüştürebilmelerine katkı sağlayan çözümler sunuyor. Girişimciler yeni nesil ofis çözümleri sayesinde; çok uygun rakamlara tam donanımlı iş yerlerine, sektreterya hizmetine sahip olup uygun maliyetler ve prestij arasında seçim yapmaktan kurtuluyor. Firmanın kullandığı tüm binaların kiracısı değil sahibi olması ekonomik hizmetler verebilmesini sağlıyor.

Ofis.web.tr yaratıcılığı ortaya çıkarmanın ve verimli çalışmanın önemini vurguladığı hizmetlerini her geçen gün daha kusursuz hale getirmek ve sektörünün lideri olmak için tüm enerjisi ve pozitifliği ile çalışıyor.

Nelere Önem Veriyoruz?

  • Verimli ve konforlu çalışmaya
  • Kusursuz müşteri hizmetlerine
  • Yaratıcılığa
  • Yeni fikirlere, yeniliklere
[/text_box] [/ux_banner]