Ofis.web.tr’yi tanıyın!

Ofis.web.tr Türkiye’nin ilk yerli sanal ofis ve hazır ofis sağlayıcılarından biridir. Kurulduğu 2010 yılından bu yana yüzlerce firmaya hizmet vermiştir.

Kullanıcılarına sadece çalıştıkları işe odaklanma olanağı sunan firma birçok girişimciye katkı sağlamıştır. Sadece iyi teknik altyapının başarı için yeterli olmayacağına inanan Ofis.web.tr kusursuz müşteri hizmetine oldukça önem vermektedir. Kullanıcılarının olumlu geribildirimleri de verilen bu önemin doğal sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.

Hazır ofis, sanal ofis ve toplantı salonu kiralama alanlarında hizmet veren firma Türkiye’de ve dünyadaki  girişimcilik ekosistemini, iş dünyasını yakından takip etmekte ve sürekli kendini güncellemektedir. Ofis.web.tr girişimcilere katkı sağlamak için etkinlikler düzenlemekte ve sponsorluk hizmeti vermektedir. Firma en iyi ve  en hızlı hizmeti verebilmek için kendi geliştirdiği yazılımı kullanıyor, bu sayede kusursuz ve transparan bir yönetime sahip oluyor. Ofis.web.tr yöneticileri hiyerarşiden hoşlanmıyorlar, herkese bir e-posta uzaklığındalar ve gelen tüm iletileri gerçekten kısa sürede yanıtlıyorlar.

Ofis.web.tr ülkenin kalkınmasının girişimcilikle mümkün olduğundan emin; bu nedenle girişimcilerin hayallerini gerçeğe dönüştürebilmelerine katkı sağlayan çözümler sunuyor. Girişimciler yeni nesil ofis çözümleri sayesinde; çok uygun rakamlara tam donanımlı iş yerlerine, sektreterya hizmetine sahip olup uygun maliyetler ve prestij arasında seçim yapmaktan kurtuluyor. Firmanın kullandığı tüm binaların kiracısı değil sahibi olması ekonomik hizmetler verebilmesini sağlıyor.

Ofis.web.tr yaratıcılığı ortaya çıkarmanın ve verimli çalışmanın önemini vurguladığı hizmetlerini her geçen gün daha kusursuz hale getirmek ve sektörünün lideri olmak için tüm enerjisi ve pozitifliği ile çalışıyor.

Nelere Önem Veriyoruz?

 • Verimli ve konforlu çalışmaya
 • Kusursuz müşteri hizmetlerine
 • Yaratıcılığa
 • Yeni fikirlere, yeniliklere

Ofis.Web.Tr sekreterlik maliyetlerinizi %5’lere düşürür. Ofis.Web.Tr; hem karlı, hem saygınlıklı, hem de…

Daha Karlı!
Ofis işlerinizden sorumlu sekreter veya santral görevlileri çalıştırmak ile gelen maddi yükleri bundan sonra unutmalısınız. Bu süreçlerin denetimi, düzenlenmesi ve takibi ise Ofis.Web.Tr ile çok basit! Her şey Ofis.Web.Tr ile birlikte sizlere hazır olarak gelecek ve istediğiniz biçimde raporlara ulaşabileceksiniz. Gereksiz maliyetlerden kurtulduktan sonra şirketiniz daha karlı bir duruma gelecek. Siz de bir çok sorun ile uğraşmaksızın işinize konsantre olabileceksiniz.

Daha İtibarlı!
Müşterileriniz ile ya da potansiyel müşterileriniz ile bundan sonra ilk temas hususi sekreteriniz tarafından sağlanacak olup bunun ile birlikte bir çok aksaklık daha kıvılcımlaşmadan engellenecek ve bütün çağrılarınız profesyonel bir uslup ile karşılanıcak. Artık, çağrılarınız direk size değil, hususi asistanınıza / sekreterinize ulaşacak!

sanal-ofis-anadolu-yakasi

Daha Ulaşılabilir!
Tatillerde ya da öğle aralarında sizi arayanlar ne ile karşılaşıyor? Her vakit telefon başında mı beklemeniz gerekiyor? Ofis.Web.Tr ile birlikte; geç kalan personel ya da molaya çıkmış sekreter derdiniz olmayacak. Günün her saati müşterileriniz size ulaşabilecek. Bununla artı olarak işleriniz daha da büyüyecek!

Daha Özgür
Tatile çıktığınızda veya bir alıcıniz ile görüşmeye gittiğinizde telefonlarınıza kimse yabide veremiyor mu? Artık, telefon başında devamlı olarak beklemenize gerek kalmayacak. Özel sekreteriniz gelen bütün turrıları tarafıtlar. Eğer o anda uygun değilseniz bunu denetim eder ve uygunseniz gerekli olan bütün turrıları size yönlendirir. Ofis.Web.Tr ile hürlüğünün tadını çıkartacaksınız.

Daha Büyük!
Tüm işlerinizi evden yönetiyor ya da freelance çalışıyor olabilirsiniz. Daha yeni kurulmuş, ya da küçük bir firma da olabilirsiniz. Ama hiçbir şey sizin daha kurumsal ve profesyonel görünmenize engel teşkil edecek detaylar değildir. Ofis.Web.Tr’nin kurumsal hizmetleri ile birlikte siz de rakipleriniz karşısında bir adım öne geçebilecek ve sektörünüzde daha güçlü bir oyuncu olabileceksiniz.

Daha Profesyonel!
Profesyonel hususi sekreteriniz; iş ortaklarınızı ve müşterilerinizi kurumsal yaklaşımı ile birlikte daha ilk merhaba ile etkisi altına alabilecek. Bu sayede, ofisinizde çağrıların nasıl karşılandığını ya da karşılanıp karşılanmadığını asla dert etmeniz gerekmeyecek. Peki neden, çünkü siz ofisinizde olmasanız bile size özel olarak atadığımız hususi sekreterimiz o anda çağrılarınızı kusursuz bir biçimde karşılıyor olacaktır.

Sizce de kurumsal bir yapıya geçmenin tam vakiti değil mi?

HEMEN ŞİMDİ BAŞLAYIN

Ofis.Web.TR hizmetlerinin benzerlerinden en büyük farkı, kullanılan benzersiz alt yapı, güler yüzlü hizmet politikası ve teknolojk alt yapısıdır.

Daha verimli bir ofis rahatlığı, kaliteli ve kusursuz bir hizmet yanında çok daha ekonomik bir çözüm için Ofis.Web.TR’ye ulaşabilirsiniz.

ofis-web-sanal-ofis

1.Adım

Şu anda kullandığınız telefon numaralarınızı Ofis.Web.TR’ye yönlendirin veya isterseniz size yeni bir 216 / 850 alan kodlu telefon numarası tahsis edelim.

2.Adım

Size özel olarak atanacak olan sekreterinizin gelen telefonları nasıl cevaplayacağını belirleyin.

3.Adım

Gelen telefonları ve notları hangi telefon numarasına bildirelim. Ayrıca, fakslarınızı ya da e-postalarınızı hangi e-posta adresine yönlendirmemizi istersiniz?

Hepsi bu! Sizce de çok pratik değil mi? Bir kaç dakika içerisinde size özel bir sekreteriniz olabilir!

Ofis.Web.TR’nin profesyonel sekreterleri 7*24 sizin işinizin başında olacaklar! Size özel olarak atayacağımız sekreterimiz firmanız hakkında özel eğitimler alacak ve sizi arayan müşterileriniz ya da potansiyel müşterileriniz gerçekten de sizin ofisinizi aradıklarını hissedecekler. Özel sekreterleriniz gerekli durumlarda sanki yan odanızdaymışçasına telefonları size aktaracak. Sizce de kurumsal bir yapıya geçmenin tam zamanı değil mi?

Ofis.Web.TR bir çok konuda faaliyet gösteren firmalara ve bireylere yönelik farklı çözümler sunmaktadır.

sanal-ofis-kiralama-fiyatlari

 • Avukatlar
 • Emlakçılar
 • Yazarlar
 • Sanatçılar
 • Şarkıcılar
 • Oyuncular
 • Finans Çalışanları
 • Yazılım Şirketleri
 • Danışmanlık Şirketleri
 • Pazarlama Şirketleri
 • Freelance Çalışanlar
 • Halkla İlişkiler Şirketleri
 • Organizasyon Şirketleri
 • Profesyonel Yaşam Koçları
 • Eğlence Sektörü Çalışanları
 • Home-Office Çalışanlar
 • Kar Amacı Gütmeyen Kurum ve Kuruluşlar
 • İnsan Kaynakları Şirketleri
 • Daha Kurumsal, Daha Profesyonel ve Daha Karlı bir iş sahibi olmak isteyen bireyler ve işletmeler

Sizce de kurumsal bir yapıya geçmenin tam zamanı değil mi?