SANAL SEKRETERLİK HİZMETİ

Sanal sekreterlik hizmetimiz ile zamandan tasarruf edin ve işinizi her açıdan daha etkili bir şekilde yönetin. Daha fazla bilgi almak ve nasıl başlayacağınızı öğrenmek için bize her zaman ulaşabilirsiniz .İş dünyasında bir adım öne çıkmanın ve iş akışınızı optimize etmenin zamanı geldi.

Sanal sekreterlik hizmetimiz ile zamandan tasarruf eder ve işinizi her açıdan daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. 

Ayrıca çağrılarınızı, paylaşacağımız panelimizden kullanıcı adı ve şifreniz ile takip edebilirsiniz.

Üstelik sekreterlik hizmetinden yararlanmak için taahhüt içeren sözleşmeler ile yıllara ve aylara bağlı kalmanızı talep etmiyoruz.

NEDEN SANAL SEKRETERLİK ?

Hepimiz işimiz ile alakalı telefonların kurumsal kimliğimiz ve saygınlığımız için profesyonel bir şekilde cevaplanmasını isteriz. Telefon cevaplama konusu sizin için yeni nesil çalışma koşullarına uygunluk göstermiyorsa ve telefon hizmeti ile alakalı personel maliyetlerine katlanmak istemiyorsanız.

   OfisWeb sanal sekreterlik uygulamamız tam size göre.!

 SANAL SEKRETERLİK NASIL ÇALIŞIR ?

OfisWeb Sanal Sekreterlik Hizmeti ile size ait yeni yerel hat tahsisi yapılır. Aktif bir yerel numaranız var ise santralimize taşıyarak ta bu hizmetten  yararlanabilirsiniz.

Numaranız taşındıktan sonra veya yeni hattın aktif olması ile birlikte gelen çağrılar bizim firma isminiz ile cevaplanır. Hattınıza müzikli karşılama anonsu  ve departman dahili kodları ekleyebiliriz.

Alacağınız, numara 216 -212- veya 0850 ile başlayabilir bu tamamen size kalmış. 

KİMLER  KULLANABİLİR ?

Sanal sekreterlik hizmetimizden, her sektörden telefon kullanmak zorunda olan veya telefon kullanmak isteyenler. Ayrıca maliyetleri düşünenler ve firmasına prestij katmak isteyen herkes faydalanabilir.

Şirketiniz için sekreter bulundurmak ve personel maliyeti ile telefon maliyetlerine katlanmak zorunda değilsiniz.

OfisWeb, sanal sekreterlik hizmeti ile canlı sekreterlerimiz telefonlarınız düşündüğünüzden de iyi karşılayacak.

               Sanal sekreterlik hizmetimiz ile hemen tanışın!

Bilgi almak ve hızla başlamak için bize 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz…