Sanal Ofis nedir?

Sanal Ofis, sabit bir ofise ihtiyaç duymadan işyeri  sahibi olmanızı sağlayan ,prestijli bir yasal adrese ilave olarak; sekreterlik kargo ve postaların takibi, toplantı salonu kullanımı gibi avantajları olan bir hizmettir.

Daha geniş anlatmak gerekirse; firmanız, sizden bağımsız olarak prestijli adreste yasal olarak bulunmasının yanı sıra şirket telefonlarınıza kurumsal karşıma anonsları ile bakan sekreterlik hizmeti, ayrıca postalarınız sizin adınıza teslim alındıktan sonra sizin adınıza saklanır veya iletilir. Eğer ticari toplantılar yapmak isterseniz, tam donanımlı toplantı odası, teknolojik altyapı ile ikram seçenekleri sayesinde misafirlerinizi en güzel şekilde karşılayabileceğiniz imkanlar toplamıdır.

Freelance olarak çalışıyor ama işleriniz büyümeye mi başladı? yoksa işinize daha fazla yatırım yapmak istiyor ama yeterli imkanınız mı yok? Sanal ofis sayesinde, çok küçük ödemelerle ofisinizi kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Sanal ofis, ofis kurmak adına yer kiralama, mobilya, İnternet, telefon, elektrik, su gibi abonelikler le uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Kısaca sanal ofis sisteminin nasıl çalıştığından bahsetmek gerekirse; Firmanıza özel telefon numarası, gönderilerin geleceği yasal adres olarak kullanabileceğiniz prestijli adres (AR Plaza) veriyoruz. Firmanız adına tahsis edeceğimiz telefon numarasını hemen kullanmaya başlayabilir, yasal adresi kartvizitiniz gibi kurumsal her alanda kullanabilirsiniz.

Şirketiniz için tahsis edilen telefon numarası arandığında, dilerseniz öncesinde karşılama anonsu sonrasında da profesyonel sekreterlerimiz telefonu firmanızın adıyla açıyor. Devamında ise tek tuşla dilediğiniz telefona aktarıyoruz. Ayrıca arayan kişinin notunu alıp size e-posta olarak gönderiyoruz.

Sanal Ofis Hizmeti Avantajları

Sekreterlik hizmeti sayesinde tek bir telefon aramasını kaçırmıyor, hep beklediğiniz o fırsat telefonunu ıskalamıyorsunuz. Dolayısıyla kaçan iş fırsatı olmayıp aksine işlerinizi daha da arttırıyorsunuz. Yoğun çalışma saatlerinin yanında birkaç saat toplantıda bulunduğunuz zamanda her telefona cevap veremeyebiliyor. “Ben size döneceğim” deyip unutmanız, veya telefona cevap vermemeniz firmanız hakkında olumsuz izlenim bırakacaktır.

İşinizi geliştirmek istediğinizde ya da önemli müşterilerle toplantı yapmak istediğinizde Kafeteryalarda değil, prestijli tam donanımlı toplantı odası, günlük veya saatlik kiralamaya uygundur. Dolayısıyla toplantılarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı odası ücreti sadece kullanılan süre kadar belirlenir. Tam donanımlı toplantı odası sayesinde müşterilerinize daha olumlu imajı vereceksiniz.

Sanal Ofis Yasal mı?

Sanal ofisi tüm resmi işlemlerinizde adres olarak gösterebilirsiniz, veya sadece sekreterlik hizmeti adına ya da iş görüşmeleri yapmak için kullansanız da tamamıyla yasaldır.

Neden Sanal Ofis

Maliyetleri yüzünden sabit ofis şirketinize göre değilse, işletmenizi küçülttünüz mali kriz yaşadığınız zamanlarda belirlediğiniz süre boyunca adres gösterecek yer arıyorsanız o zaman Sanal Ofis tam size göre.

Sanal Ofis firmanıza, prestijli şirket adresi, size özel sabit telefon numarası, profesyonel sekreterlik hizmetleri sunarken, Sanal Ofis firma maliyetlerini düşürerek işinize en yüksek faydayı sağlar.

Bizden Sanal Ofis Kiralar;
Esnek kontrat süreleri, Avantajlı fiyatlar, Gerektiğinde çeşitli boyutlardaki ofisleri yada önceden tüm hazırlıkları yapılmış toplantı odası kiralama yoluyla misafirlerinizi ağırlayabilir, Özel telefon numarası, Sekreterlik hizmeti, servislerinden yararlanarak siz sadece işinizi düşünün.

Sanal Ofis kimler için uygundur?

Her zaman kullanacağınız, sürekli gidip geleceğiniz ofis size göre olmayabilir. Ofis kirası, personel masrafı, elektrik, su İnternet v.b. abonelikler, yolda geçen zaman kayıpları gibi sebeplerin biri veya birkaçı ofis kiralamanızı engelliyor olabilir ama şirketiniz veya işiniz için, sekreterlik hizmeti, telefonlarınıza bakabilecek personel ihtiyacı, gönderilerin alınması gibi işlemlerinizin de aksamadan yapılmasını istiyor, hatta bunların yanında prestijli adreste bulunmak işinize fayda sağlayacak ise Sanal Ofis sizin için uygundur.

İşinizi genellikle evden veya ofis dışından devam ettiriyorsanız, tüm gün boş duran ofis kiralamak yerine, çok düşük maliyetlere sahip Sanal Ofis paketlerinden biri tam şirketinize göre.

Sanal Ofis Paketleri
Mobil çalışan kişilerin, normal (fiziksel) ofise ihtiyacı yoktur. yine de kargo ve postaların size ulaşmasını ve çok önemli telefonların cevapsız kalmamasını istersiniz. Bunlara ek olarak profesyonel ortamda iş görüşmelerini yapmak istersiniz, home ofis çalışan kişilerin müşterilerine verecekleri güven ve imaj çok önemlidir, ayrıca şehir dışı görüşmelerinde de ihtiyaç dahilinde en ideal çözüm sanal ofistir. İhtiyaca göre sanal ofis paketleri belirlenmiş size uygun paketi seçerek işinize gereken yatırımı yapabilirsiniz.

Kimler Sanal Ofis Kiralamalı?

Mobil çalışanlar
Home ofis çalışanlar
Başka şehirlerden ya da ülkede şube adresine ve iletişim bilgisine ihtiyaç duyanlar
Telefonlarının profesyonel şekilde cevaplanmasını isteyen, kaliteye ve prestije önem verenler

Sanal Ofis Hizmetleri Kapsamında Alabileceğiniz Servisler
Prestijli iş adresi
Posta veya kargo alımı
Müşteri karşılama
Firmanıza özel telefon hattı
Şirketinizin adıyla telefon cevaplama, not alma ile arama yönlendirme
Telefon cevaplama detaylarını e-mail adresine gönderme
Mesai saatleri dışında telesekreter hizmeti, sesli mesajların kullanıcıya e-mail olarak yönlendirilmesi
Günlük ofis, toplantı odası ve diğer ofis hizmetlerine indirimli fiyatlarla erişim imkanı

İstanbul Anadolu Yakası Sanal Ofis Adresimiz

İstanbul iş merkezinin en gözde konumu Kozyatağı Ar Plaza’da sanal ofis kiralayarak prestijli bir iş adresine sahip olabilir, tecrübeli personellerin hizmet kalitesiyle işinize profesyonellik katabilir ve ihtiyacınız olduğunda her türlü ulaşım rahatlığını yaşayarak verimli toplantılar yapabilirsiniz.
Kozyatağı Mahallesi, E 80 Yanyolu, 34742 Kadıköy/İstanbul

Sanal Ofisler için özel ihtiyaçlarınıza uygun paketlerimizi öğrenmek ve en uygun fiyat teklifini almak için bize ulaşın.

Sanal Ofis İsteklerinizi Karşılar

  • Organize bir şirket imajı ve prestijli bir ofis adresine mi ihtiyacınız var?
  • Büyük bir yatırım yapmadan kurumsal imajınızı güçlendirmek mi istiyorsunuz?
  • Ofis ve sekreterya masraflarınızı azaltmak mı istiyorsunuz?
  • Siz ofisinizde yokken sizin yerinize kargo ve kuryelerinizin alınmasını mı istiyorsunuz?
  • Müşterilerinizle İstanbul’da profesyonel bir toplantı mı yapmak istiyorsunuz?