Gizlilik Politikası

OFİSWEB , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, gsm vb.) sizlerden talep etmektedir/edebilir.

OFİSWEB olarak kişisel bilgilerin gizli tutulması haklarınıza saygı duyuyor ve web sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çalışıyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

OFİSWEB  sitesin de istatistiksel amaçlı kayıtlar tutmaktadır. Bu istatistikler; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgilerden oluşmaktadır. Bilgiler istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve gizli kalma hakkı kesinlikle ihlal edilmemektedir. Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Web sitemiz, bilişim ekibimiz ve yüksek güvenlikli programlar ile koruma altındadır. Bu kapsamda web sitemize doğrudan ve/veya link yoluyla erişim sağladığınızda bizimle paylaştığınız tüm bilgiler özenle korunmaktadır. Gizlilik politikası çerçevesinde yazılması gerekli olan bilgiler haricindeki tüm şahsi ve şirket bilgilerinizin paylaşılması isteğe bağlı olarak doğrudan kullanıcının isteğine bırakılmıştır.

Kullanıcı kaynaklı ve web sitesi üzerinden yapılacak olan her türlü veri paylaşımının yalnızca OFİSWEB kayıtlarında gizli tutulacağını, kullanıcı verilerinin satılmayacağını, kiraya verilmeyeceğini, yetkili mahkemeler haricin de , müşterinin onayı olmadan tüzel veya gerçek üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağını belirtiriz.

Bünyemizde çalışan veya çalışacak olan bilişim destek  ve diğer personelinde; sadece işlerinin gerektirdiği kadar  bu bilgilere ulaşabileceğini, bütün çalışanlarımızın belirlenen etik ilkeler çerçevesinde tafsilatlı analizlerle istihdam edildiğini ve şirketimiz de aynı özen ile çalıştıklarını belirtiriz.

Her türlü soru, öneri ve düşüncelerinizi bize info@ofis.web.tr adresinden iletebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.